DSC05174PriveuУспіх в плодоовочевої сфері залежить від багатьох факторів – від використання сучасних технологій до виходу на нові ринки збуту та взаємовідносини з надійними покупцями.
 
Для мешканців сільської місцевості така інформація є актуальною тому, що багато виробників зацікавлені саме у професійному рості.
Тому Благодійний фонд ЛАСКА продовжує інформування населення Миколаївської області про проект УПБРП, як одну з можливостей навчатися побудові успішного плодоовочевого бізнесу, а також отримувати від проекту підтримку у вигляді сервісів, які дозволяють рахувати та економити.
07 лютого 2018 року БФ ЛАСКА для здобувачів РЦЗ м. Очакова та смт Березанки провів семінари з метою ознайомлення з напрямками діяльності проекту УПБРП.
Участь в проекті - це реальна перспектива власного працевлаштування будь-кого, хто вирощує плодоовочеву продукцію. Інколи урожай кормить родину, та залишок господарі намагаються продати для отримання додаткового доходу
Мешканці Очаківського району отримали інформацію про сервіси проекту УПБРП, одним з яких є програма Е-ваучер. Учасник проекту має можливість отримати  знижку на товари і послуги, які купують виробники для вирощування. Тема пошуку нових ринків збуту також зацікавила слухачів. Хто покупці, з якими будуються договірні відносини, яку продукцію вони купують гарантовано? Відповіді на ці та інші питання допомагають визначити своє місце в ланцюжку «Виробник – Покупець» - про те йшлося на семінарі в смт Березанка.
Завершилося спілкування думкою про гарну перспективу активного життя та успішного плодоовочевого бізнесу.
 
DSC05174
 
DSC05175
 
DSC05176
 
DSC05177
 
DSC05178
 
P1010520
 
P1010523