З можливістю .покращення процесу вирощування плодоовочевої продукції навіть на присадибній ділянці продовжують знайомитися мешканці Миколаївської області.
 
 
 
У вересні сільські господарі Новобузького, Казанківського, Очаківського та Березанського районів отримали інформацію про проект УПБРП та можливості, які відкриваються для його учасників.
На семінарах «Сервіси УПБРП для малих та середніх виробників» Фонд ЛАСКА провів презентацію напрямків діяльності проекту УПБРП.
Учасники дізналися про можливості отримання інформації з агро-технологій, застосування яких дозволяє досягти кращих врожаїв. Ще одна можливість, яку мають учасники проекту УПБРП - навчатися сучасним підходам до створення ефективної бізнес-стратегії. В цьому можуть допомогти сервіси проекту УПБРП. Наприклад, застосування програми «Бізнес-калькулятор» дозволяє оптимізувати витрати, спланувати раціональне використання ресурсів, прогнозувати прибуток, розраховувати рентабельність. Програма «Е-ваучер» надає можливість заощаджувати фінансові ресурси через знижки на матеріально-технічне супроводження: аналіз ґрунту, фітопатологічний аналіз, насіння, крапельне зрошення, живлення, захист, вощину то що.
Доробка врожаю після збирання, створення товарної партії, вихід на інші ринки, на відміну від торгівлі на трасі можливе за умовами об’єднання в групи і вирощування одного сорту плодоовочевої продукції.
Детальний огляд всього спектру можливостей в проекті УПБРП викликав у слухачів думки про реальність змін у діяльності і житті за умовами бажання та власної ініціативи.
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6