Кожен виробник плодоовочевої продукції має можливість стати учасником проекту УПБРП та користуватися його послугами. Про це розповідають консультанти Фонду ЛАСКА під час зустрічі з мешканцями сільської місцевості Миколаївської області.
 

Послуги та сервіси проекту є ефективною підтримкою для тих виробників плодоовочевої продукції, які прагнуть розвивати плодоовочевий бізнес. С початку – це навчання сучасним агро-технологіям, що дозволяє вирощувати якісну сільське господарчу продукцію. Знайомство з етапами післязбиральної доробки допомагає перетворити врожай на продукцію з додатковою вартістю. Далі – пошук покупців та створення товарної партії. Тут необхідно мати партнерів для об’єднання. Це – перспектива для малих та середніх виробників побудувати успішний бізнес. Програма «Бізнес-калькулятор» та консультування професійних тренерів є додатковим ресурсом у придбанні практичних навичок рахування витрат, планування прибутків та управління бізнесом. Оптимізація витрат на всіх етапах вирощування є можливою за умовами користування  програмою «Е-ваучер», за допомогою якої проект УПБРП надає знижку на необхідне матеріально-технічне супроводження агро-бізнесу. З переліком продукції та послуг за програмою «Е-ваучер» учасники проекту мають можливість ознайомитися на сайті проекту uhbdp.org
Участь в проекті УПБРП відкриває можливість навчання не тільки в Україні, а і в Ізраїльському навчальному центрі МАШАВ, а також брати участь в конкурсах заявок на різні теми  та напрямки, наприклад, гендерні аспекти або технології, дружні до навколишнього середовища. Дані напрямки актуальні у світовому співтоваристві. В Україні поширюється напрямок органічного землеробства, застосування технологій з альтернативних джерел енергії, органічного добрива та захисту тощо.
Слухачі семінарів розуміють перспективу розвитку плодоовочевого бізнесу, починаючи з навіть з невеликої ділянці тому, що існують практичні приклади та успішні історії, як заробити на десяті сотках.
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5