Представники 18 ОТГ Миколаївщини взяли участь у роботі Форуму "Поширення кращих практик залучення громадян до розвитку ОТГ Миколаївської області",який відбувся 15-16 січня у готелі «Reikartz Рівер» міста Миколаєва.Тобто, запрошувались не тільки 11 об’єднаних громад Миколаївської області,що є учасниками програми USAID DOBRE,але й представники решти об’єднаних громад Миколаївщини.

 В перший день на Форумі учасники презентували результати, котрі отримали завдяки програмі USAID DOBRE, починаючи від створення руху вуличного воркауту до проведення фестивалів. Окрім учасників з Миколаївщини поділилися своїм досвідом і представники Херсонської та Харківської областей, а саме, з розвитку молодіжної політики, соціального підприємництва та впровадження бюджетів участі.

Учасниками Форуму стали − очільниця напрямку «Залучення громадськості» програми USAID DOBRE Юлія Ткачук, менеджерка проекту БФ «ЛАСКА» Лілія Атнажева, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голови ОТГ Миколаївщини, керівники громадських організацій.

Форум "Поширення кращих практик залучення громадян до розвитку ОТГ Миколаївської області" став платформою для обміну знаннями та досвідом у сфері місцевого самоврядування, ефективним інструментом напрацювання практичних рішень щодо вирішення актуальних проблем місцевого розвитку.

Захід відбувся в рамках реалізації Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Асистент проекту
Бордовська Анна