В перший тиждень лютого відбулись ознайомчі візити представників БФ «ЛАСКА» до нових громад-учасниць Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародногорозвитку(USAID).

         

Щоб ознайомити активних мешканців, представників місцевої влади, громадських організацій із діяльністю в 2019 році, а також вивчити ситуацію в громаді, сформувати потенційні групи активістів, яких можна залучати до різноманітних громадських заходів, ми відвідали м.Вознесенськ, смт.Арбузинку та с.Новокрасне Арбузинської ОТГ, а також с.Шевченкове, с.Мире, с.Новогригорівка, с.Зоря, с.Котляреве, с.Зелений Гай, с.Полігон Шевченківської ОТГ – всього 189 осіб взяли участь в цих зустрічах.

А обговорити було що ! В 2019 році очікується новий конкурс мікрогрантів для громадських організацій та у разі прийняття відповідного рішення з боку Програми, - і для ініціативних груп (сума гранту – до 5 тис. дол.), конкурс для органів місцевого самоврядування на проведення фестивалю громад Миколаївської області, навчання та робота з розробки логотипів громад, фасилітаційні сесії, Школа місцевих ініціатив і ціла купа цікавинок для Молодіжних громадських рад.

Учасників цікавила процедура створення та реєстрації громадських організацій, підготовки проектних заявок, а також в цілому, діяльність донорських організацій та досвід інших громад.

Атнажева Лілія,

менеджер проекту