Благодійний фонд «ЛАСКА», м. Миколаїв, виконавець проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує тендер на проведення навчально-тренінгових модулів в Школі місцевих ініціатив. Дедлайн – 18 березня 2018 р.

 

Мета Школи місцевих ініціатив: ґрунтовна підготовка 30-ти громадських активістів 11-ти ОТГ – партнерів Програми DOBRE в Миколаївській області до впровадження системних позитивних змін в своїх громадах в плідному партнерстві з мешканцями громад та органами місцевого самоврядування.

Перелік послуг, які мають бути надані:

  1. 1.Проведення трьохденного навчально-тренінгового модулю «Стратегічне планування, написання та управління проектами». Дати проведення: 14-15-16 квітня 2019 р. Місце проведення: м. Миколаїв.
  2. 2.Проведення трьохденного навчально-тренінгового модулю «Активізація громади. Інструменти залучення та механізми участі». Період проведення: червень 2019 р. Місце проведення: м. Миколаїв.
  3. 3.Проведення трьохденного навчально-тренінгового модулю «Управління та розвиток організацій громадянського суспільства». Період проведення: вересень 2019 р. Місце проведення: м. Миколаїв.

Увага!

  • Пропозиції для участі в тендері можуть бути подані на проведення одного, двох або трьох навчально-тренінгових модулів;
  • Перевагою буде досвід проведення тренінгів в складі тренерських команд.

Перелік документів, які необхідно подати:

-        Резюме (CV) з описом попереднього досвіду;

-        Лист зацікавленості;

-        Перелік осіб, які можуть надати рекомендації з їх контактними даними;

-        Загальний опис послуги, яка має бути надана (в довільній формі);

-        Плани трьохденних навчально-тренінгових модулів;

-        Цінову пропозицію (В ГРИВНЯХ), яка включатиме, крім гонорару, який не може перевищувати 5368,00 грн./день проведення тренінгу (або еквівалент 200 дол. США по поточному курсу Національного банку), витрати на проїзд, харчування та проживання в м. Миколаєві.

Перелічені вище документи необхідно подати до 24.00 за місцевим часом 20 березня 2019 р. на електронну адресу laskaukraine@gmail.com , вказавши в темі листа «Тендер в рамках Програми DOBRE».

Контактна особа: Лілія Атнажева, менеджер проекту Фонду ЛАСКА, тел. 067-385-8179,

050-258-8809 liliya_ischenko@ukr.net