У період з 4 по 6 березня 2019 року для представників громад Миколаївщини, що виграли у третьому турі відбору ОТГ за програмою DOBRЕ, відбулися тренінги на тему: «Маркетинг для громад та розробка бренду громад»за участі тренера Надії Копаниці.

 

 

Асистент проекту
Бордовська Анна

Організатором заходів виступив БФ «ЛАСКА» в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Територіальні бренди – це сучасна зброя для конкурентної боротьби між регіонами, містами за ресурси (матеріальні, людські, інформаційні). Як зазначила тренерка: “Брендування території - є один з інструментів, який має практичний зміст для застосування обраної стратегії розвитку, сприяє виробленню ідентичності громади, підвищує економічну та соціальну спроможність територіальної громади, інвестиційну привабливість”. “Важливо розуміти, що бренд – це не значок-логотип і не слоган, це стратегія зі створення та просування унікального “обличчя”. Це - цілий план дій, який включає і зміну зовнішнього вигляду міста, і створення нових унікальних заходів, пам’яток, а найголовніше – зміни самих мешканців”, - зазначила Надія Копаниця.

   Учасники під час навчання зрозуміли, що бренд повинен працювати на розвиток громади, а тут важлива спільна співпраця влади, громади та бізнесу, які готові долучатися до змін.