Коли зусилля об’єднують однодумців, це завжди приносить гарні плоди.
А якщо спільна мета зібрала разом людей творчих, то впевнено можна казати, що вони здатні подалоти будь-які перепони.
 

Ініціативна група села Шевченково звернулася до Благодійного фонду "ЛАСКА", що діє в рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Жителі Шевченково, насамперед робітники культурної сфери, мріють про серію фолькльорних фестивалів, що зможуть принести радість людям та об'єднати всі села ОТГ. А що єднає краще, ніж гарний та веселий відпочинок на лоні мальовничої природи рідного краю, дитячий сміх, народна пісня, запальний танок та смачний куліш чи навіть традиційний борщ, що зварили найкращі господині на відкритому вогнищі?
Ініціативна група пише проектну заявку для проведення фестивалів- чотири села візьмуть на себе організацію свят – кожне своє. А інші залюбки приїдуть в гості до добрих сусідів, привезуть свої творчі колективи. Їм є чим пишатися, чого прагнути.
Спеціалісти Фонду провели консультації для ініціативної групи та оцінку її спроможності, що дозволить проаналізувати сильні та слабкі сторони, а в подальшому, можливо, навіть об’єднатись в громадську організацію.