Знайомство з однодумцями - це завжди приємно. Особливо, коли люди збираються разом, що б поділитись власними планами та напрацювати нові проекти, реалізація яких здатна об'єднати всю ОТГ. І не важливо, що сьогодні села та їх активісти у боротьбі за грантову підтримку виступають як конкуренти. Адже, хото б не став переможцем, тих що програли не буде – отриманий грант піде на добру справу.

У приміщенні школи на території села Полігон спеціалісти Благодійного фонду "ЛАСКА", що діє в рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) провели консультування двох ініціативних груп та оцінку їх спроможності.
Сторона, що приймає - це освітяни місцевої школи. Вони створили ініціативну групу та мріють завдяки спорту зробити життя у селищі веселим та насиченим подіями. Хочуть провести змагання з волейболу, в яких приймуть участь люді старшого віку, молодь та дітлахи. Для цього їм потрібно привести до ладу спортивний майданчик, закупити обладнання, форму та інше. У цих закоханих у рідну землю, творчих та розумним жінок попереду ще багато роботи над проектом, але у їхньому потенціалі сумніву немає.
Гостями школи стала ініціативна група села Зелений Гай. Її теж представили гарні та творчі дівчата. Вони мріють створити у селі громадський простір і вже визначились з місцем. Жінки бідкаються, що село мало відповідає власній назві, адже зелені там лишилося небагато. Є занедбаний невеличкий парк, де згодом посадять нові дерева та квіти, створять клумбу, дитячий майданчик та зону відпочинку для старшого покоління. Громадський простір в оновленому парку стане оазисом творчості, натхнення, самореалізації для кожного жителя. Ярмарки, фестивалю, гуртки та клуби, що будуть працювати на території громадського простору вдихнуть в Зелений гай нове насичене подіями життя. І тоді село насправді розквітне та зазеленіє.