У селі Котляреве Шевченківської ОТГ ще чотири роки тому створена громадська організація, що має власну історію успіху, працює з натхненням та ставить перед собою нові, амбітні завдання.
 
 
ГО "Єдність Котляревщини" має потужну команду, членами якої є молодь та люди старшого віку. Такі різні, вони чудово співпрацюють разом, поєднуючи креативність юності із мудрістю та досвідом тих, хто любить власне село та мріє про зміни на краще.
Керівник громадської організації, приватний підприємець Леонід Константинов, бачить пріоритет в роботі з молоддю. Палкий прихильник спорту, здорового способу життя, який любить рідну землю привчає до цього місцевих школярів. У селі діє туристичний клуб: ходять у походи, мандрують рідними шляхами та степом на велосипедах, освоюють навики альпінізму. Діти вже приймають участь у змаганнях, та показують гарний результат.
Одним тільки екологічним напрямком "Єдність Котляревщини" обмежувати свою діяльність не бажає. Активісти звернулись до Благодійного фонду "ЛАСКА", що працює в рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Хочуть спробувати щось нове та отримати грантову підтримку. Під час консультації із спеціалістами та етапу оцінки спроможності, котляревці отримали деякі рекомендації щодо нової сфери діяльності у рамках проектного конкурсу. Наприклад, створити власне друковане видання, адже в селі не всі користуються Інтернетом, але мають величезне бажання отримувати цікаві та актуальні новини про життя населеного пункту та ОТГ в цілому. Час на те, щоб визначитися із ідеєю та написати проект у "Єдності Котляревщини" ще є, побажаємо їм творчої наснаги.