Про що мріють жителі Бузької ОТГ – небайдужі, працьовиті творчі люди, палко закохані у рідну землю? Вони не тільки чекають змін на краще, але натхненно працюють на розбудову громади.


Децентралізація вдихнула нове життя у сільську місцевість: збільшився бюджет громад та повноваження місцевих рад. Але разом з коштами та можливостями прийшла й велика відповідальність. Нарешті слова "майбутнє - в наших руках" отримали втілення в життя.
Бажання отримати нові знання, що зможуть активізувати життя у громаді, зібрали разом 20 небайдужих жителів Бузької ОТГ – сіл Бузьке та Таборівка. Вони зібралися разом у Вознесенську щоб взяти участь у тренінгу, який організував для них Благодійний фонд "ЛАСКА",  що діє в рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Разом із тренером Надією Копаницею активісти шукали відповіді на складні питання і вчились ставити перед собою нові завдання.
Спільна мета зібрала разом людей різного віку та професій: підприємці, освітяни, працівники культури, навіть школярі ставлять перед собою амбітні цілі. Бо хочуть не шукати долі у великих містах, а вже сьогодні, а не колись зробити свої села сучасними, комфортними, дружніми для господарів та гостей. Їм вже є, чим пишатися.
Три роки тому Бузьку об'єдану теріторіальну громаду очолив молодий керівник Юрій Заволока, він надихає власним прикладом на плідну працю. Та й самі мешканці не сидять склавши руки. У активних громадян є ідеї, які вони готові втілити у життя.
"Пишаємось, що наші села - Бузьке й Таборівка, впевнено дивляться у майбутнє. Кожного року в школах більшає діточок, пустих занедбаних будинків практично не залишилося –
молодь повертається додому, до своєї малої батьківщини. Ми не тільки готові до змін, але усвідомлюємо що можемо так багато зробити власними руками", - кажуть жителі ОТГ.