У весні 2019 триває можливість для учасників проекту УПБРП отримати знижку на товари або послуги для доброго старту з початку сезону. Такий акцент зробила Ірина Купрієвич 25 квітня 2019 року під час робочої зустрічі з виробниками Березнегуватського району. 2200 грн –сумарна знижка для кожного учасника проекту УПБРП, 7000 грн – сумарна знижка для учасників бізнес-групи, які можуть скористатися знижкою неодноразово. Такий підхід дозволяє суттєво економити ресурси.

 

- Оптимізація витрат на всіх етапах виробництва є можливою за умовами користування програмою «Е-ваучер», за допомогою якої проект УПБРП надає знижку на необхідне матеріально-технічне супроводження агро-бізнесу – наголошує Ірина.- З переліком продукції та послуг за програмою «Е-ваучер» учасники проекту мають можливість ознайомитися на сайті проекту uhbdp.org. Асортимент включає велику кількість найменувань насіння, добрива, засобів захисту, крапельної стрічки, плівки, упаковці, малої техніки тощо. Всі деталі, а саме, опис, призначення, технічні характеристики, ціни, розмір знижки знаходяться в підрозділах груп товарів і послуг саме тих компаній, які їх пропонують. Після визначення асортименту та кількості залишається тільки оформити заявку та отримати замовлений товар або послугу.

Програму Е-ваучер схвалили вже багато учасників проекту УПБРП, кількість яких збільшується кожного дня. Також цікавою була інформація про інші сервіси та послуги проекту для його учасників.

Ще один акцент зробила Ірина під час робочої зустрічі - це гендерний та екологічний напрямки проекту, в рамках яких ведеться активна робота менеджерів та спеціалістів проекту УПБРП