Кожна об'єднана територіальна громада України має власне обличчя та співочу душу, неповторну історію та унікальні традиції, що століттями, немов чарівне дерево вирощували покоління пращурів.
 
Сучасний світ вносить свої корегування у життя суспільства, та надає нові можливості для візуального втілення "душі громади". Наприклад, за допомогою логотипу. Цей лаконічний малюнок іноді може розповісти про громаду та жителів більше тисячі слів та стати іі візитною карткою. Саме тому, вже кілька ОТГ Миколаївщини за підтримки Фонду "ЛАСКА" що діє в рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), вирішили розробити власні логотипи.
Серед цих громад  Прибужанівська ОТГ, яка розробила власний логотип. Логотип громади поєднує квітку соняшника, гроно калини, колос стиглої пшениці та обрис Південного Бугу на тлі зеленів родючих ланів та зеленів лугів стали візиткою громади, втіленням того, чим пишаються люди, що є родзинкою краю.
Логотип був використаний для виготовлення футболок, ручок, буклетів та екорюкзачків і презентований 14 травня, під час інформаційної акції «Це – про нас!». В селах Тімірязєвка, Мартинівське, Яструбинове та Прибужани члени Молодіжної громадської ради презентували мешканцям логотип, а також проводили анкетування, щоб дізнатись їх думку, які механізми залучення мешканців до процесів прийняття рішень є в їх громаді, які варто було б запровадити та наскільки самі мешканців почуваються залученими до прийняття рішень щодо розвитку громади.