Закінчився конкурс проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад», який проводив БФ ЛАСКА в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Заявки на участь у конкурсі надходили від громадських організацій та ініціативних груп з громад-партнерів Програми DOBRE в Миколаївській області (Баштанська ОТГ, Прибужанівська ОТГ, Олександрівська ОТГ, Доманівська ОТГ, Мостівська ОТГ, Бузька ОТГ, Галицинівська ОТГ, Кам'яномостівська ОТГ, Вознесенська ОТГ, Шевченківська ОТГ, Арбузинська ОТГ).
 

Основною метою конкурсу була активізація мешканців громад та залучення їх до прийняття рішень і реалізації розвиткових ініціатив у громадах.
В цілому на конкурс надійшла 31 заявка, яка були розглянута конкурсною комісією. В результаті остаточного погодження Центральним офісом Програми DOBRE визначено фінансування наступних проектів громадських організацій та ініціативних груп.
 
 
 
Вітаємо переможців конкурсу! Впевнені, що реалізація проектів принесе позитивні перетворення в громадах, згуртує мешканців, надасть їм можливість розвинути творчий потенціал та реалізувати нові практики. Також, безумовно, в процесі впровадження проектів виконавці підвищать свої навички виконання проектів та посилять свою організаційну спроможність.
Дякуємо всім організаціям та ініціативним групам, які брали участь у конкурсі, але не були підтримані цього року. Сподіваємось, що їх ідеї також будуть реалізовані в громадах!