Сині води рік та озер, мальовничі краєвиди, золотаві лани, та зелені гаї поєдналися у логотипі Кам'яномостівської громади. І звичайно, центральну частину роботи прикрашає той самий легендарний кам'яний міст, що є родзинкою цього прекрасного краю, та подарував назву двом населеним пунктам, які об'єдналися у громаду.
 
Фонд "ЛАСКА" в рамках Програми DOBRE, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) разом з активістами та членами Молодіжної ради Кам'яномостівської ОТГ провів інформаційну акцію, завдяки якій жителі сіл змогли познайомитись із логотипом громади. Адже багато хто чув і навіть бачив його, але вперше зміг оцінити на брендованій продукції – ручках, буклетах, екорюкзаках та футболках, які із гордістю за рідну землю, із любов'ю до малої батьківщини одягли місцеві молоді активісти.
Вони також провели анкетування, щоб поцікавитись, які механізми впливу на рішення, що приймаються громадою, знають жителі сіл. І коли ця важлива робота була вже завершена, учасники анкетування зізнались, що отримали цікавий та корисний досвід та із задоволенням поспілкувались із односельцями. Адже тема покращення життя в селах, нові ідеї з розвитку рідного краю об'єднують людей різного віку. І, що найважливіше, допомагають підліткам відчувати себе дорослими відповідальними мешканцями своєї громади.