Мешканці Бузької громади справедливо пишаються рідною землею. Два села Таборівка і Бузьке, що об'єднані в ОТГ, розкинулись на березі Південного Бугу, серед пагорбів та лісу. Красоти рідної природи, небайдужі та працьовиті громадяни, давня та славетна історія – все це поєднує логотип Бузької ОТГ.
 
 Співавторка логотипу, мешканка Таборівки Олеся Кубракова, розповідає: "Ми створили ініціативну групу та разом працювали над створенням цього логотипу. Надзвичайно приємно бачити символи громади на брендованій продукції, ми так старалися і тепер остаточно зрозуміло, що це було не даремно".
Олеся розкрила таємниці логотипу громади: у центрі кола -  квітка, що нагадує кизилове урочище. Це природне диво - по-своєму унікальне, і у Миколаївщині є тільки в Бузькій громаді. На чотирьох пелюстках квітки схематично зображено те, що є родзинкою сіл ОТГ: герб громади, ліс, розвинуте бджільництво та активні громадяни. Жителі вирішили, що оберуть для брендованих футболок червоний колір, бо це - колір любові, любові до рідної землі.
Щоб якомога більше жителів могли оцінити плід зусиль ініціативної групи, фонд "ЛАСКА" в рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), провів інформаційну кампанію в Бузькій ОТГ. Дорослі активісти та члени Молодіжної ради у яскравих футболках також провели анкетування жителів Таборівки та Бузького, щоб поцікавитись їх думкою щодо можливостей впливу на процеси прийняття рішень у громаді, які механізми хотіли б запровадити, і як відчувають себе, чи мають вони вплив на ці процеси, а якщо ні – то що потрібно, щоб цей вплив підвищити. Більше, ніж сто анкет заповнили громадяни і всі із зацікавленістю та відповідальністю поставились до процесу – дідусі та бабусі, школярі та дорослі. У більшості випадків люди зазначали, що спроможні впливати на ті процеси, які відбуваються у громаді.