Баштанські степи, зелені луки, сині річки надихають, с першого погляду закохують у себе. Є в цих пейзажах якась дика первісна сила, що не може залишити байдужим, назавжди оставляє відбиток на серці.
 
Земля Баштанщини подарувала світу видатного митця Григорія Довженка, що став батьком унікальної "кам'яної вишиванки" (орнаментальні рельєфи, визитівка Нової Каховки).  Ці архітектурні орнаменти він із групою молодих скульпторів творив на житлових будинках і громадських будівлях у Новій Каховці на початку 50-х років минулого століття.Вони мають статус пам’яток архітектури, є гордістю міста і перебувають під захистом місцевої громади й активістів. 
Саме "кам'яна вишиванка" надихнула на створення свого логотипу. Цей елемент уособлює птаха, що летить над землею.
Фонд "ЛАСКА" в рамках Програми DOBRE, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) разом з активістами та членами Молодіжної громадської ради Баштанської ОТГ провів інформаційну акцію, завдяки якій жителі районного центру та сіл змогли познайомитись із логотипом громади. Виявилося, що майже кожен житель Баштанки знає про цей логотип, а от жителі сіл - не настільки обізнані. Також молоді активісти провели анкетування щодо механізмів участі жителів ОТГ у тих рішеннях, що приймаються громадою.
Така інформаційна акція відбулась і в селах Храстофорівка, Піски, Плющівка. Кожен з цих населених пунктів - по-своєму унікальний та неповторний. Але люди, що живуть в них, - схожі: красиві, мужні, працьовиті та небайдужі. Звідки черпають вони силу та впевненість? Певно, їх надихає прекрасна земля Баштанщини.