Інформаційна компанія "Це - про нас!", що проходить у Миколаївських громадах учасницях Програми DOBRE, набирає оберти. Фонд ЛАСКА разом з молодими активістами презентували бренд Доманівської громади. Акція відбулась у селищі Доманівка та селах Петропавлівка і Царедарівка. 
 
Зустріч представників Фонду "ЛАСКА" із членами Молодіжної ради відбулась у приміщенні доманівського коворкінг-центру, що був відкритий близько року тому за підтримки Програми DOBRE та місцевого бюджету. Цей сучасний центр став осередком громадського життя в селищі та уособленням тих змін, що відбулись завдяки децентралізації за останні роки у Доманівській ОТГ. Молодь у яскравих футболках із логотипом громади провела анкетування щодо обізнаності жителів у механізмах участі в прийнятті рішень. Серед тих, хто проводив опитування у Доманівці був і автор "сонячного логотипу" Дмитро Федоренко – учень 11-го класу місцевої школи. Активний та талановитий хлопець захоплюється комп'ютерним дизайном та досяг не аби яких успіхів у цій справі. Тож його конкурсну роботу із розробки логотипу затвердила комісія.
"Надзвичайно приємно бачити свій лого на футболках, екорюкзаках та буклетах. Це означає що працював недаремно", - каже Дмитро. Він та інші учасники опитування отримали футболки та екорюкзаки на згадку. Респонденти – жителі ОТГ також не залишились без подарунків.
Молоді активісти вірять, що ця акція допоможе об'єднати доманівців заради високої мети – розвитку та добробуту громади. Адже незалежно від віку, соціального статусу та політичних уподобань у кожного є бажання бачити свої села та селища квітучими та комфортними.